SVARĪGI!!! Uz vizīti dzīvniekus pavadošajām personām ir jālieto sejas aizsargmaskas no 21.aprīļa !!!

Saistībā ar ārkārtas situāciju valstī: • sejas aizsargmaskas var iegādāties klīnikas reģistratūrā vai izmantot savā īpašumā esošās maskas • pierakstīties uz vizīti, zvanot 26466847 (Ogre) vai 29533539 (Ikšķile) • neapmeklēt klīniku personas, kurām novēro augšējo elpošanas ceļu saslimšanas pazīmes vai drudzi • neapmeklēt klīniku personas, kurām norit karantīna, ierodoties no COVID-19 skartajām valstīm • dzīvnieku …

Ikgadēja vakcinācija pret trakumsērgu vairs nav obligāta

Pēc nesen veiktajām izmaiņām veterinārajā likumdošanā, šobrīd suņu revakcinācija pret trakumsērgu obligāti jāveic nevis kā iepriekš, katru gadu, bet tā, kā norādījis vakcīnas ražotājs, informē veterinārārsts Mārtiņš Bauģis.

Pie mājdzīvnieku uztura jāpiedomā

Nereti saimnieki ļauj saviem mīluļiem ēst zaļumus pārliecībā, ka tādējādi dzīvnieks uzņem nepieciešamos vitamīnus.

Stress kaitīgs arī dzīvniekiem

Visbiežākais cilvēka slimību cēlonis ir stress. Arvien biežāk tas kļūst arī par dažādu mājdzīvnieku saslimšanu izraisītāju.

Pavasaris nāk ar ērcēm. Sargāsim mājdzīvniekus

Iestājoties siltākam laikam, pie vetārstiem arvien biežāk dodas saimnieki, kuru mīluļi cietuši no ērču kodumiem, stāsta Ogres Veterinārās ambulances vetārsts Mārtiņš Bauģis.

Pavasara avitaminoze – arī dzīvniekiem

Pavasarī avitaminozi izjūt ne vien cilvēki, bet arī mājdzīvnieki. Pavasara un ziemas avitaminoze visbiežāk novērojama trušiem, kāmjiem un jūrascūciņām.

No saules stariem jāsargā arī mājdzīvnieki

Mostoties vasaras saulei, arvien biežāk izskan brīdinājumi par tās staru kaitīgo ietekmi. Izrādās, ka no tiem jāsargā arī dzīvnieki.

Pavasaris – dzīvnieku vakcinācijas laiks

Pie sliekšņa jau pavasaris, kad, laikam kļūstot siltākam, dzīvnieki kļūst aktīvāki. Vienlaikus palielinās arī mūsu mīluļu saslimšanas iespējas.

Svētkos dzīvnieki īpaši jāsargā

Katru gadu ap Ziemassvētku un Jaungada laiku pie veterinārārstiem tiek vesti dzīvnieki, kas cietuši svinību laikā, atzīst Ogres Veterinārās Ambulances ārsti.